ЦСКА 1948 пусна в продажба официалния си календар за 2021

ЦСКА показа с какъв състав щеше да излезе срещу ЦСКА 1948 - ЦСКА - Dsport.bg

ФК ЦСКА 1948 26 юли 20:30 ФКСБ Състав 29. Даниел

ЦСКА стартира срещу ЦСКА 1948 с 4 промени в състава - Gol

ЦСКА 1948/ CSKA 1948 - ⚽️🔥🔴 Стартовият състав на ЦСКА за контролата срещу  Струмска слава (Радомир). 🌟 Напред, "армейци"! | Facebook
ЦСКА 1948/ CSKA 1948 - ⚽️🔥🔴 Стартовият състав на ЦСКА за контролата срещу Струмска слава (Радомир). 🌟 Напред, "армейци"! | Facebook

ЦСКА 1948 загуби дебюта си в Европа (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 представи нов спонсор - БГ Футбол - Трета лига - Gong.bg

ФК ЦСКА 1948 - Лудогорец 2:2 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

ЦСКА 1948 с успех срещу Шкендия - Спорт - БНР Новини

Локомотив (Сф) 03 март 17:30 ФК ЦСКА 1948 Състав 24.

Официално: ЦСКА 1948 ще има нов треньор - ето кой си тръгна

Съставът на ЦСКА 1948 за двубоя с ФКСБ - БГ Футбол - Евроучастници - Gong.bg

ФК ЦСКА 1948 - ЦСКА 0:1, (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

ЦСКА 1948 завърши наравно срещу Марибор в контрола - Про Нюз Добрич

ЦСКА 1948 изгони нападател, след като го хванаха с допинг - БГ Футбол -  Втора лига - Gong.bg
ЦСКА 1948 изгони нападател, след като го хванаха с допинг - БГ Футбол - Втора лига - Gong.bg

🔥🔴 Стартовият състав на ЦСКА за... - ЦСКА 1948/ CSKA 1948 | Facebook

ФК ЦСКА 1948 - Етър 1:0, развоят минута по минута - Topsport.bg

ЦСКА 1948 победи Септември Симитли - Труд

ЦСКА 1948 с първа загуба, допусна я в Ловеч от Литекс - БГ Футбол - Втора  лига - Gong.bg
ЦСКА 1948 с първа загуба, допусна я в Ловеч от Литекс - БГ Футбол - Втора лига - Gong.bg

ФК ЦСКА 1948 (София) | bgclubs.eu

ФК ЦСКА 1948 подписа с шестима - Topsport.bg

ЦСКА 1948 се подсили с шестима играчи

Берое и ЦСКА 1948 търсят път обратно към победите в интригуващ сблъсък под  Аязмото
Берое и ЦСКА 1948 търсят път обратно към победите в интригуващ сблъсък под Аязмото

Славия представя отбора срещу дубъла на ЦСКА 1948

Редица контузени в състава на ФК ЦСКА 1948 - Topsport.bg

Официално: Вальо Илиев напусна ЦСКА 1948

БТА :: ЦСКА 1948 спечели минимална победа срещу Левски с гол на Педриньо  през второто полувреме
БТА :: ЦСКА 1948 спечели минимална победа срещу Левски с гол на Педриньо през второто полувреме

ЦСКА 1948/ CSKA 1948 - Вижте стартовия състав на ЦСКА за мача срещу Хебър  от турнира за Купата на Аматьорската лига! Срещата започва в 16:00 часа на  неутрален терен - стадион "Бенковски"
ЦСКА 1948/ CSKA 1948 - Вижте стартовия състав на ЦСКА за мача срещу Хебър от турнира за Купата на Аматьорската лига! Срещата започва в 16:00 часа на неутрален терен - стадион "Бенковски"

ЦСКА 1948/ CSKA 1948 - Стартовият състав на ЦСКА 1948 за решителния бараж  срещу ФК Брацигово. Нека подкрепим мощно армейците през всичките 90 минути!  Двубоят ще се излъчва по Sportal TV. Напред към победата, момчета👊⚽ |  فيسبوك
ЦСКА 1948/ CSKA 1948 - Стартовият състав на ЦСКА 1948 за решителния бараж срещу ФК Брацигово. Нека подкрепим мощно армейците през всичките 90 минути! Двубоят ще се излъчва по Sportal TV. Напред към победата, момчета👊⚽ | فيسبوك