Лудогорец с важна информация за мача с Балкани в Прищина - Труд

Лудогорец“ отстрани „Балкани“ и продължава в Шампионска лига - Спорт

Лудогорец със засилен интерес към още един футболист на Левски ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Лудогорец със засилен интерес към още един футболист на Левски ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Не ликувайте, срамът на Лудогорец е диагноза за целия български футбол –  Тема Спорт
Не ликувайте, срамът на Лудогорец е диагноза за целия български футбол – Тема Спорт

Европейски център посочи "Лудогорец" отново като фаворит за титлата -  Новини СЕГА
Европейски център посочи "Лудогорец" отново като фаворит за титлата - Новини СЕГА

2:0 за Лудогорец и "орлите" ще имат евромачове и напролет

Лудогорец стартира срещу Рома в България - вижте пълната програма на  "орлите" за Лига Европа
Лудогорец стартира срещу Рома в България - вижте пълната програма на "орлите" за Лига Европа

С единствения си точен удар "Лудогорец" излъга ЦСКА, реферът Кабаков  прекрати мача за 20 минути
С единствения си точен удар "Лудогорец" излъга ЦСКА, реферът Кабаков прекрати мача за 20 минути

Голът на Лудогорец срещу Андерлехт попадна сред най-красивите - БГ Футбол -  Евроучастници - Gong.bg
Голът на Лудогорец срещу Андерлехт попадна сред най-красивите - БГ Футбол - Евроучастници - Gong.bg

Шок за Лудогорец в Косово! Балкани победи с 2:0 и утежни сериозно  положението на шампионите - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
Шок за Лудогорец в Косово! Балкани победи с 2:0 и утежни сериозно положението на шампионите - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg